Please enable JS

Pályaválasztási tájékoztató

OM azonosító: 203045 005
Igazgató: Kiss László    Pályaválasztási felelős: Nagy Sándor

Iskola címe: 4450 Tiszalök Ady Endre utca 35.
E-mail: titkarsag@teleki-tlok.sulinet.hu
Honlap: www.teleki-tlok.sulinet.hu

Letölthető jelentkezési lap szakképző évfolyamra érettségizettek számára.

Szakgimnáziumi képzések

Belső kód Szakmacsoport Ágazat Választható nyelv Egyéb információ
(érettségivel megszerezhető kimenet (1),
érettségi után megszerezhető kimenet (2))
Létszám
0301 Rendészet, honvédelem és közszolgálat Rendészet és közszolgálat angol, német (1) 52 345 04 Közszolgálati ügykezelő
(2) 54 345 01 Közszolgálati ügyintéző
17 fő
0302 Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció közlekedés, szállítmányozás és logisztika angol, német (1) 51 344 04 Pénzügyi ügyintéző
(2) 54 841 11 Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző
17 fő

Kollégiumi elhelyezés biztosított, felvételi vizsga nincs. A felvétel alapja az általános iskolai tanulmányi eredmény. A felvételi rangsor meghatározásakor az általános iskola 7. évfolyam év végi és a 8. év félévi tanulmányi eredmények átlagát vesszük alapul, a jelentkezett tanulók rangsorolása ezek alapján történik. Az átlagot a következő tantárgyak jegyei alapján számítjuk: magyar nyelv, magyar irodalom, történelem, a tanult idegen nyelv, matematika.

Szakközépiskolai képzések

Belső kód Szakmacsoport Szakképesítés Egyéb információ Létszám
0311 Gépészet Hegesztő Választható nyelvek: angol, német nyelv Szabóky Adolf Szakképzési Ösztöndíj 24 fő
0312 Gépészet épület- és szerkezetlakatos Választható nyelvek: angol, német nyelv Szabóky Adolf Szakképzési Ösztöndíj 12 fő
0313 Gépészet burkoló Választható nyelvek: angol, német nyelv Szabóky Adolf Szakképzési Ösztöndíj 12 fő
0314 kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció eladó Választható nyelvek: angol, német nyelv 12 fő

További információk:
SNI és BTMN tanulók fogadása:
Az intézmény különlegessége, specialitása (pl. szakkörök, sportkörök, külföldi kapcsolatok stb.) kiemelten foglalkozunk labdarúgással
A felvételi kérelmek rangsorolásának szempontjai (pl. írásbeli, tanulmányi eredmény stb.): Nincs felvételi vizsga, tanulmányi eredmény alapján történik a jelentkezők rangsorolása.
Egyéb feltételek (pl. alkalmassági, ajánló stb.): Rendészet és közszolgálat szakgimnáziumi, hegesztő, épület- és szerkezetlakatos, burkoló és eladó szakközépiskolai képzés esetében egészségügyi követelményeknek való megfelelés szükséges.